«Құрмет тақтасы»

Сурет

Аты-жөні

Критериі

Сипатаммасы

2017жылдың І жартыжылдығы

  1.  

almaz

Нысанбаев
Алмаз Серикбаевич

«Үздік мемлекеттік қызметші» төсбелгісі

Мемлекеттік қызмет құру ісіндегі табыстары үшін

  1.  

Жандарбеков
Алмас Алимбекович

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Игенберлина
Мадинат Балтина

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Кожахметов
Алмас Магзумович

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Раимбекова
Алия Мухтаровна

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Шокпутов
Аскар Аманжолович

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  
Жамангарина
Жанар Сарсенбаевна

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  
Жусупова
Майра Кабдрахмановна

Қалаәкімініңқұрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Жунусбеков
Даур Койшыгариевич
Новатор- Мемлекеттік қызметші

Сәтбаев қаласында Қазақстан Республикасы Үкіметі мен БҰҰДБ біріккен жобасын жүзеге асырғаны үшін

  1.  

1 001 (4)

Кенжегулов
Нуржан Ахмедияевич
Өнерлі қызметкер

Қаланың қоғамдық-саяси, мәдени өміріне белсене араласып, қосқан үлесі үшін

  1.  

 

Тансикпаева 
Гульмира Умертаевна
Халық жанашыры

Қаламыздың әлеуметтік саласын дамытуға қосқан үлесі, халыққа танытып жүрген жанашырлығы үшін

  1.  

Досжан
Бауыржан Жуманович
Кәсібінің үздігі

Жұмыстағы жоғары кәсібилілігі үшін, қаламызда ауқымды көлемдегі құрылыс барысына қосып жүрген үлесі үшін

  1.  

 

Абаева
Перуза Ныгметовна
Жыл мемлекеттік қызметшісі

Мемлекеттік қызметті дамытуға қосқан үлесі, мемлекеттік қызметшінің мінсіз беделі үшін

  1.  

Әпеков Бауыржан Талғатұлы

Қалаәкімініңграмотасы        

Теннистен І орын

  1.  

Мейірбек
Досбол Өтешұлы

Қалаәкімініңграмотасы        

Теннистен ІІ орын

  1.  

Рамазанов
Каныш Рамазанович

Қалаәкімініңграмотасы        

Теннистен ІІ орын

  1.  
Әбен
Берік Әбдікамалұлы

Қалаәкімініңграмотасы        

Ерлер арасында жүзуден І орын

  1.  
Кенжетаев
Даулет Сарсембаевич

Қалаәкімініңграмотасы        

Ерлер арасында жүзуден ІІ орын

  1.  
Жанпейсова
Эльмира Сарсенбаевна

Қалаәкімініңграмотасы        

Әйелдер арасында жүзуден І орын

  1.  
Кунедилова
Камшат Шакмарановна

Қалаәкімініңграмотасы        

Әйелдер арасында жүзуден ІІ орын

  1.  
Бегежанова
Актолкен Хамитовна

Қалаәкімініңграмотасы        

Әйелдер арасында жүзуден І орын

  1.  

Ибраева
Гульнур Тулибаевна

Қалаәкімініңграмотасы        

Жүгіруден І орын

  1.  

Саринова
Ляйля Нурбековна

Қалаәкімініңграмотасы        

Жүгіруден ІІ орын

  1.  

Махамбетова
Карлыгаш Мамедовна

Қалаәкімініңграмотасы        

Жүгіруден ІІІ орын

  1.  

Досжан
Бауыржан Жуманович

Облыстың Құрмет грамотасы

Облыстың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Нарботаев Султан Нурланович

Қаланың Құрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін

  1.  

Данекеева
Жаннар Нурмухамбе-товна

Қаланың Құрмет грамотасы           

Қаланың саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін